top


junta de delegats/delegades 2017-2018


grup delegat/delegada sotsdelegat/delegada
1r ESO
E1A
 Jesús Lázaro
 Abril Martorell/Mª Teresa García
E1B
 Aaron García  Ilyas Mersi
E1C
 Yasmen Abu  Adam Doblas
E1D
 Isaac Parra  Jessica Bruno
E1E
 Marian Bauzà  Isabel Ortega
E1F
Raúl Cervantes Laura Valle
2n ESO
E2A
 Noa Marr-Ross  Adrià Navarro
E2B
 Karla Cruz  Pau Pol
E2C
 Horus Rene Novel  Diego Rubio
E2D
 Alejo Torres  Còsima Rotzoll
E2E
 Iris Reinés  Cristina Millán
3r ESO
E3A
 Ikram Aarab  Uxia Lema
E3B
 Jastin Vélez  Ainhoa Medina
E3C
 Álvaro Vázquez  Giovanna Rezende
E3D
Antònia Córdoba Yolanda Minvesa
4t ESO
E4A
 Jordi Espina  Lluc Aristondo
E4B
 Tomeu Vallespir  Víctor Manuel Ramos
E4C
Ramón Jiménez Simó Riera
formació professional bàsica
P1M
 Juan Carlos Zoilo Giménez  Bernat Pascual Llabrés
P2M
 Konrad Gad  Fernando Lora Camuñas
1r Batxillerat
B1A
Facundo Nastasi  Julián Matías
B1B
 Marta Company  Laura Saurina
2n Batxillerat
B2A
 Mamadou Bah  Denise Gornatti
B2B
 Joan Torrens  Mª Antònia Martorell
1r Cicles formatius grau mitjà
M1A1
 Mª Antònia Coll García-Abadillo  Andresa Dos Santos Oliveira
M1A2
 David Rios Flores  Jaume Seguí Campaner
M1E
 Sergi Fontclara Martínez  Marc Salas Mayol
M1I
 Pedro Mateo Castrillo  Sergio Sanz Arenas
M1M
 José Alberto Espada Cánovas  Pau Pomar Miró
M1T
 Martín Emmanual Cali  Mohamed El Gharmouli
2n Cicles formatius grau mitjà
M2A1
 Maria Alomar Sánchez  Evelyn E. Escudero Orellana
M2A2
 Claudia Sastre Bisbal  Magdalena Horrach Amengual
M2E
 Axel A. Adrián Segovia  Maria del Mar Moyà Raduà
M2I
 Juan Carlos Mezquita Sans  Antoni Romero Beltrán
M2M
 Antoni González Serra  Llorenç Sastre Llompart
M2T
 Miguel Roig Manresa
 Arne Mitica Buliga
1r Cicles formatius grau superior
S1A
 Carme Soler Navas  Jaume Vallespir Riutort
S1E
 Santiago Rodríguez Melgarejo
S1I
 Andreu García Vallespir  Andreu Fiol Vidal
S1M
 Vicenç Martínez Mateo  Andreu Palou Herreruela
S1T
 Pedro Calderón Ramírez
 
S1P
 Miquel J. Colom Palacios
 Carlos Alhama Gil
2n Cicles formatius grau superior
S2A
 Joana Payeras Picazo  Aina Campaner Álvarez
S2E
 Ana Serantes Juan  Soufian Abbou Khalloufi
S2I
 Javier Florido Molina  Antonio Cifre Marqués
S2M
 Francisco Nadal Izquierdo  Gustavo A. Vélez Echavarria
S2P
Antònia A. Aguilar Aguiló
Faustino Contreras Romero
S2T
 Kevin Benone
 Riduan Kihal
S2W
Miguel Aragón Rosa
Arturo Serna Rodríguez-Córdoba
 

bottom

Autor: Miquel Mariano Malondra.
Guanyador: 1er concurs de disseny de la Web IES Pau Casesnoves 50 aniversari.
Email: Miquel

¡CSS Válido!